Начало Албум Мездра избира най-добър млад художник на просветата

Мездра избира най-добър млад художник на просветата

от Mariana Gomileva
543 преглеждания

27 малки художници се съревновават в третия етап на конкурса за детска рисунка “Домашно ателие”, организиран от Община Мездра.

От 26 май 2020 г. (вторник) до 31 май 2020 г. (неделя), включително, можете да гласувате в третия етап „24 май – Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост“ на онлайн конкурса за детска рисунка „Домашно ателие“, организиран от Община Мездра.

В регламентирания срок – 25 май 2020 г., бяха получени 29 рисунки от 27 малки художници от Мездра, с. Зверино, Благоевград, Добрич и с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен.

Гласуването ще приключи в 23:59 часа на 31 май 2020 г. (неделя), а резултатите от третия етап на конкурса ще бъдат обявени на фейсбук страницата на Община Мездра на 1 юни 2020 г. (понеделник).

Призьорите в трите етапа на конкурса ще бъдат обявени на официалната фейсбук страница и на сайта на Община Мездра. С деветте най-добри рисунки ще бъде подредена виртуална изложба, посветена на Международния ден на детето – 1 юни.

Успех на всички участници!

  1. Калина Атанасова, 11 г., IV „а“ клас, ОУ “Св. св. Кирил и Методий” – Мездра.
  2. Стефанели Димитрова, Благоевград.
  3. Любов Петкова – II клас, ОУ „Христо Ботев“ – Мездра.
  4. Петя Маешка, 9 г., III „а“ клас, ОУ “Св. св. Кирил и Методий“ – Мездра.
  5. Никълъс Томов, II „в“ клас, ОУ ”Христо Ботев” – Мездра.
  6. Василена Симеонова, II възрастова група, Мездра.
  7. Деница Симеонова, II възрастова група, Мездра.
  8. Цветислав Петров, 8 г. , II „в“ клас , ОУ “Христо Ботев” – Мездра.
  9. Светослава Узунова, 11 г., V клас, СУ “Иван Вазов“ – Мездра.
  10. Александър Василев, II възрастова група, Мездра.
  11. Валерия Стоянова, 11 г., IV клас, ОУ „Христо Ботев“ – Мездра.
  12. Никоела Пешевa, 7 г ., ОУ “Св. св. Кирил и Методий” – Мездра.
  13. Хрисимир Николов, I „б” клас, ОУ “Св. св. Кирил и Методий” – Мездра.
  14. Памела Петкова, IV „б“ клас, ОУ “Св. св. Кирил и Методий” – Мездра.
  15. Киара Иванова, II “а” клас, ОУ “Св. св. Кирил и Методий” – Мездра.
  16. Деян Кътовски, 6 г., Мездра.
  17. Жана Атанасова, 8 г., с. Зверино.
  18. Ерика Атанасова, 12 г., с. Зверино.
  19. Жана Стоянова, 9 г., II клас , СУ “Св. Климент Охридски” – Зверино.
  20. Виктор Георгиев, II “в” клас, ОУ “Христо Ботев” – Мездра.
  21. Ивана Левашка. 6 г., гр. Мездра.
  22. Ирямсел Ибрахим, 13 г., VI клас, ОУ “Св. Климент Охридски” – с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен.
  23. Елис Айджанова, 13 г., VI клас, ОУ “Св. Климент Охридски” – с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен.
  24. Елис Айджанова, 13 г., VI клас, ОУ “Св. Климент Охридски” – с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен.
  25. Елис Айджанова, 13 г., VI клас, ОУ “Св. Климент Охридски” – с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен.
  26. Юрия Методиева, 13 г. и Ренгинар Методиева, 13 г., VI клас, ОУ “Св. Климент Охридски” – с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен.
  27. Селин Реджебова, 13 г., VI клас, ОУ “Св. Климент Охридски” – с. Стоян Михайловски, община Нови пазар, област Шумен.

 

Източник: Община Мездра

Подобни статии